دبیرخانه همایش چه می گوید؟

نخستین همایش بوکسیت، آلومینا، آلومینیوم و توسعه پایدار، ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، در محل هتل المپیک تهران برگزار شد. به همین بهانه گفتگویی با محمدرضا خانی، دبیر علمی همایش داشتیم.

گفتگوی اختصاصی رئیس سازمان ایمیدرو با معدن‌شو: برنامه ایمیدرو برای توسعه آلومینا

معدن‌شو، گفتگویی با وجیه‌الله جعفری، معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان ایمیدرو داشت و درباره برنامه‌های ایمیدرو در سال ۱۴۰۱ از او سوال پرسید.

مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی، با حضور شرکت دانش بنیان گسترش فناوری خوارزمی برگزار شد. معدن‌شو نیز به این بهانه بازدیدی از غرفه این شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه داشت.

برنامه‌های شرکت آلومینای ایران در سال ۱۴۰۱

تورج زارع، مدیرعامل شرکت آلومینای ایران در اولین همایش بوکسیت، آلومینا، آلومینیوم و توسعه پایدار، چند دقیقه‌ای درباره احداث نیروگاه‌های برق، ذخایر بوکسیت، واحدهای توسعه‌ای، ارتقا رتبه آلومینیوم و تولید آلومینا از معادن کم عیار صحبت کرد.

اولین همایش تخصصی بوکسیت، آلومینا، آلومینیوم و توسعه پایدار

نخستین همایش بوکسیت، آلومینا، آلومینیوم و توسعه پایدار، دیروز، ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، در محل هتل المپیک تهران برگزار شد. در این همایش، وجیه‌الله جعفری معاون وزیر صنعت و رئیس سازمان ایمیدرو، تورج زارع مدیرعامل شرکت آلومینای ایران، رئیس سندیکای آلومینیوم و برخی کارشناسان، متخصصان و فعالان عرصه صنعت آلومینیوم حضور داشتند.

در حاشیه معدن

اخبار و حواشی معدنی در روزی که گذشت حواشی ۲۷ اردیبهشت متفاوت ترین اخبار و حواشی معدنی را در پایان هر شب از تلویزیون اینترنتی #معدن_شو ببینید. خبرهایی داغ و مهم از جنس حاشیه

نحوه قیاس قیمت ها اشتباه است/هپکو گران فروش نیست

گفت و گوی اختصاصی با مهندس علیرضا میفانی قائم مقام شرکت هپکو

چادرملو رکوردزنی کرد

در اولین همایش تجلیل از برترین های بورس کالا، وزارت امور اقتصادی و دارایی، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو را به عنوان شرکت برتر بازار بورس کالای ایران معرفی کرد.

حضور فولاد آلیاژی ایران در نمایشگاه نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران: در ۱۴۰۱، روند رو به رشدی داریم

آخرین نمایشگاه نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد. این نمایشگاه از جمعه تا امروز و از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر، برگزار شد. معدن‌شو هم به همین بهانه گفتگویی با سیدرضا سیفتی، مدیر امور بازاریابی و فروش این شرکت داشت.

از رکورد تولید ۲۸۰۰ عددی تا هدفگذاری تولید ۱۰۰۰ دستگاه در سال ۱۴۰۱

گفت و گوی اختصاصی با مهندس علیرضا میقاتی قائم مقام شرکت هپکو